Şirketler Hukuku

Şirketler Hukuku

ATC Hukuk, pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillere şirketler hukukuna ilişkin hizmet sunmaktadır. Bu süreç şirketlerin ana sözleşmelerinin hazırlanması ve kuruluşundan, şirketin sona ermesine ve tasfiye edilmesine kadar geçen tüm aşamaları kapsamakadır. Bu doğrultuda, şirketler nezdinde meydana gelen sermaye artırımları, pay devirleri, şirket birleşmeleri ve devralmaları, tür değişiklikler gibi önemli yapısal değişiklikler ofisimiz tarafından itinayla yürütülmektedir..

Bunlarla birlikte, şirketlerin yerine getirmekle yükümlü oldukları genel kurulların toplanması, yönetim kurulu kararlarının hazırlanması gibi olağan işlemler de takip edilmektedir.

Firmamız aynı zamanda bayilik, distribütörlük, tedarik, franchise, e-ticaret, lisans ve reklam sözleşmeleri gibi çok çeşitli alanlarda tecrübeye sahip olup müvekkillerine bu alanlarda üstün hizmet sağlamak adına çaba sarf etmektedir.

Küresel Kalitede Hukuk Hizmeti mi Arıyorsunuz?

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hedeflerinize ulaşmanıza ve hakkınızı savunmanıza yardımcı olmaya odaklanmış bir hukuk bürosu ile çalışmak için bizi hemen arayın veya  bir e-posta gönderin. 

İZMİR

288/3 Mansuroğlu Mahallesi Selvili 2 Apt. A Blok No:1 Daire:15 Bayraklı
İZMİR

ANKARA

A: Tunus Caddesi Levent Apartmanı 9/5 Kavaklıdere
ANKARA
Copyright © 2021 Reo Medya