Kurumsal

ATC Hukuk Bürosu, bir ülkede gerçek büyümenin hukuk devleti temelli bir sistem ile katılımcı bireyler ve şirketler tarafından sağlanabileceğinin bilincindedir. İşte bu bilinç ve inançla hareket eden ATC Hukuk Bürosu, şirketlerin ve temsilcilerinin karşılaştığı sorunları çözmeyi ve onlara olabildiğince katkıda bulunmayı kendine misyon edinmiş bir hukuk ofisidir. ATC Hukuk müvekkillerine başlıca gayrimenkul hukuku, bankacılık ve finans, uyuşmazlık çözümü, inşaat hukuku, sigorta hukuku, fikri mülkiyet ve ticaret hukuku alanlarında hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Amacımız bu alanlarda müvekillerimize hızlı, etkili yüksek standartlarda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu doğrultuda müvekillerimize 24 saat etkin hizmet verilmektedir.

ATC Hukuk müvekkillerine başlıca şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku,  uyuşmazlık çözümü, inşaat hukuku, fikri mülkiyet ve ticaret hukuku alanlarında ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla her türlü hukuki sorunun çözümü için tam donanımlı ekibiyle hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. 

Hizmet Verdiğimiz alanlar

SÖZLEŞMELER HUKUKU

FİKRİ MÜLKİYET

ŞİRKETLER HUKUKU

ENERJİ HUKUKU

İŞ HUKUKU

İCRA İFLAS HUKUKU

CEZA HUKUKU

idare HUKUKU

VERGİ HUKUKU

TAHKİM

inşaat HUKUKU

GAYRİMENKUL HUKUKU

tüketici hukuku

aile hukuku

ticaret HUKUKU

miras HUKUKU

Küresel Kalitede Hukuk Hizmeti mi Arıyorsunuz?

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hedeflerinize ulaşmanıza ve hakkınızı savunmanıza yardımcı olmaya odaklanmış bir hukuk bürosu ile çalışmak için bizi hemen arayın veya  bir e-posta gönderin. 

İZMİR

288/3 Mansuroğlu Mahallesi Selvili 2 Apt. A Blok No:1 Daire:15 Bayraklı
İZMİR

ANKARA

A: Tunus Caddesi Levent Apartmanı 9/5 Kavaklıdere
ANKARA
Copyright © 2021 Reo Medya