Kurumsal

ATC Hukuk Bürosu, bir ülkede gerçek büyümenin hukuk devleti temelli bir sistem ile katılımcı bireyler ve şirketler tarafından sağlanabileceğinin bilincindedir. İşte bu bilinç ve inançla hareket eden ATC Hukuk Bürosu, şirketlerin ve temsilcilerinin karşılaştığı sorunları çözmeyi ve onlara olabildiğince katkıda bulunmayı kendine misyon edinmiş bir hukuk ofisidir. ATC Hukuk müvekkillerine başlıca gayrimenkul hukuku, bankacılık ve finans, uyuşmazlık çözümü, inşaat hukuku, sigorta hukuku, fikri mülkiyet ve ticaret hukuku alanlarında hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Amacımız bu alanlarda müvekillerimize hızlı, etkili yüksek standartlarda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu doğrultuda müvekillerimize 24 saat etkin hizmet verilmektedir.

ATC Hukuk müvekkillerine başlıca gayrimenkul hukuku, bankacılık ve finans, uyuşmazlık çözümü, inşaat hukuku, sigorta hukuku, fikri mülkiyet ve ticaret hukuku alanlarında hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.  

Küresel Kalitede Hukuk Hizmeti mi Arıyorsunuz?

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hedeflerinize ulaşmanıza ve hakkınızı savunmanıza yardımcı olmaya odaklanmış bir hukuk bürosu ile çalışmak için bizi hemen arayın veya  bir e-posta gönderin. 

İZMİR

288/3 Mansuroğlu Mahallesi Selvili 2 Apt. A Blok No:1 Daire:15 Bayraklı
İZMİR

ANKARA

A: Tunus Caddesi Levent Apartmanı 9/5 Kavaklıdere
ANKARA
Copyright © 2021 Reo Medya